×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۵ اسفند - ۱۴۰۲  
true
true
ارائه خدمت به شهروندان منطقه ۴ شیراز با اجرای طرح جهش آسفالت

۲۴۳ هزار مترمربع از معابر و کوچه ها آسفالت شد

 

به گزارش فارس آگاه ، شهردار منطقه چهار شیراز از اجرای طرح بزرگ جهش آسفالت در سطح منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون در راستای یازدهمین برنامه از جهش عمرانی شهرداری شیراز خبر داد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با اجرای طرح نهضت آسفالت گامی موثر در ارائه خدمت بهتر به شهروندان و محرومیت زدایی و رفع مشکلات اهالی این منطقه برداشته شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز، حسام الدین اسدزاده اظهار داشت: مطابق دستور دکتر اسدی شهردار شیراز، در این برنامه ۲ ساله در قالب و اولویت ۱-معابر خاکی ۲-تراش و ترمیم و لکه‌گیری ۳-روکش آسفالت روی معابر قدیمی از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ تا یکم آذرماه امسال ۸۵ مورد عملیات آسفالت در سطح این منطقه به میزان بیش از ۲۴ هزار تن انجام شده است که این عملیات ادامه دارد.


وی با قدردانی از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار، معاونت فنی و عمرانی، سازمان عمران و همچنین پیمانکاران در اجرای این طرح افزود: میزان آسفالت صورت گرفته ۲۴۳ هزار و ۲۳۰ متر مربع بوده و در پی آن شاهد روکش، لکه گیری و آسفالت در معابر اصلی و کوچه های این منطقه شهری بودیم.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح و انجام آسفالت در محله های کمتر خوردار منطقه چهار ،بخش زیادی از مشکلات شهروندان عزیز در این محله ها برطرف شد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با توجه به وسعت منطقه چهار در کل مناطق شهرداری شیراز ۱۱ درصد از کل میزان آسفالت در این برنامه را به خود تخصیص داده است که به میزان ۲۶هزار و ۸۰۰ تن آسفالت در مناطق هدف منطقه که به تصویب رسیده است، انجام خواهد شد.
وی افزود: این پروژه عمرانی طی برنامه ۲ ساله با برنامه های مشخص روزانه ۱۳۶ تن و ماهیانه ۳۰۰۰ تن عملیات آسفالت، توسط کارکنان و پیمانکاران خدوم در شهرداری منطقه ۴ انجام می گیرد.


شهردار منطقه چهار همچنین با قدردانی از تلاش واحد عمران و خدمات شهری منطقه از شهرداری تصریح کرد: طرح نهضت آسفالت با جدیت تمام تا پایان سال ادامه دارد و امیدواریم در پی آن بتوانیم مشکلات شهروندان را برطرف کنیم.
اسدزاده همچنین از همراهی شهروندان فهیم منطقه چهار در اجرای طرح های مختلف عمرانی در این منطقه قدردانی و خواستار پرداخت به موقع عوارض در راستای ارائه خدمات بیشتر شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true