×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
«ایران معین» شرکتی بیمه‌گر یا یک «انکوباتور» مدیریتی

این روزها انگار همای سعادت در نوک هرم مدیریتی بیمه ایران معین آشیانه ای ساخته، جایگاهی که هرچند در ارتفاع نیست اما سکوی خوبی برای پرواز میهمانش شده ، میهمانانی که از نقاط دور و نزدیک به این آشیانه می آیند، اما فصل مهاجرت مجدد آنها به قله ای رفیع تر، خیلی زود فرا می رسد.
به گزارش فارس آگاه به نقل از روابط عمومی راز پول، هرچند که «ایران معین» دارای سهام داری دولتی است اما این شرکت نه تمایل دارد دولتی بودن را رخ نمایی کند و نه برهانی بر غیردولتی بودن آن دیده میشود.
ظاهرا شان وجودی بیمه ایران معین در سالهای اخیر تغییر کرده است و حالا این شرکت به سکویی برای جایگاه سازی برای افراد در صنعت بیمه تبدیل شده.
داریوش محمدی مستقیما صندلی میهن را ترک و به قصد ایران معین مهاجرت کرد اما دیری نپایید که به این مهاجرت خود پایان داد و به قصد مقصد پایانی خود در صنعت بیمه به عضویت هیات مدیره بزرگترین بیمه کشور درآمد.
مهدی قمصریان مهاجر بعدی است که از صنعت روابط عمومی به بیمه ایران معین در زمان ریاست کلی سلیمانی در دولت قبل مهاجرت کرد.
حالا امروز نوبت به مجتبی حیدری رسیده است. اما او کیست و چطور حالا به این جایگاه دست خواهد یافت؟ظاهرا او نیز یک مهاجر است و بزودی قرار است به مقصد دیگری پر بکشد.
باید دید این قبیل تحرکات چه ارزش افزوده ای برای بیمه ایران به عنوان شرکت مادر دارد در شرایطی که افراد در بستر بیمه ایران دارای رزومه و در سازمان های دیگر در قامت یک مطالبه گر به خدمت در می آیند، پرسش این است که سهم این بسترسازی ها برای بیمه ایران چیست؟

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true