×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
خریدار این بیمه نامه، برنده است!

با طرح جدیدی که بیمه تعاون ارائه داده است، خریدار بیمه نامه بدنه اتومبیل به واسطه امتیازات در نظر گرفته شده، یک خرید چند سر برد انجام داده است.

به گزارش فارس آگاه به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، طرح جدیدی که بیمه تعاون برای خریداران بیمه نامه ارائه داده است، موجب می شود تا علاقه مندان به تهیه بیمه نامه بدنه خودرو، از دریافت بیمه نامه رایگان آتش سوزی منازل مسکونی نیز برخوردار شوند.

به‌طور کلی خطرهای اصلی که بیمه بدنه تحت پوشش قرار می دهد عبارت است از:

حادثه (تصادف) به صورت کلی یا جزئی؛ واژگون شدن خودرو؛ آتش سوزی، صاعقه، انفجار؛ برخورد یک جسم متحرک یا ثابت؛ سقوط خودرو و سرقت کلی.

همچنین تمام علاقه‌مندان به خرید بیمه‌نامه بدنه می‌توانند پوشش های فرعی نیز برای خود تهیه کنند که از این پوشش ها می تواند شامل مواردی چون: جبران خسار‌ت‌ وسیله‌نقلیه در برابر حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و فوران آتش‌فشان؛ سرقت لوازم و قطعات خودرو؛ پاشش رنگ و اسید بر روی خودرو؛ شکست شیشه؛ افت قیمت خودرو؛ پوشش کشیده شدن میخ یا اشیای نوک‌تیز و… شود.

یک بیمه نامه رایگان

با توجه به اتفاقات سال‌های اخیر و افزایش احتمال حوادث آتش سوزی برای منازل مسکونی و نیز کاهش ریسک این احتمال، تمام افرادی که بیمه نامه بدنه اتومبیل بیمه تعاون را خریداری می کنند، از بیمه نامه رایگان آتش سوزی منازل مسکونی خود برخوردار می شوند.

بر این اساس، خریدار بیمه نامه اتومبیل نه تنها به کاهش ریسک های خود در قبال اموال با ارزش اقدام کرده، بلکه به خاطر ذکاوت در مدیریت ریسک، هدیه نیز گرفته است.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true