×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  سه شنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
دستور ویژه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان جهت تشکیل کارگروه  برای تحقق شعار سال

با دستور ویژه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان کار گروه تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید در شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان تشکیل شد.
به گزارش فارس آگاه به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان، مهندس محبوبی حسن کیاده در جلسه ای که با هدف تشکیل کارگروه متمرکز بر تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» برگزار شد، نقش ویژه‌ ی شهرکهای صنعتی را در تحقق تولید و اشتغال حائز اهمیت دانست.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان با بیان اینکه امروزه یکی ازاصلی ترین نیازهای جامعه « تولید ملی و اشتغال زایی» است نامگذاری های سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری را نشان دهنده اهمیت بالای آن عنوان کرد.
وی سپس به شعار سال جاری اشاره نمود و افزود: نامگذاری امسال بنام« مهار تورم و رشد تولید» نیز از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نشان دهنده جایگاه ویژه « تولید» در شرایط کنونی جامعه به عنوان یک نیاز اصلی بوده ویقینا بدان معناست که تلاش ما بعنوان متولیان صنعت نباید محدود به زمان و ساعتی خاص باشد .
وی خاطرنشان کرد: بر ماست که با بسیج همه جانبه امکانات و ظرفیت‌های خود، شاهد به بار نشستن نتایج عملی و نیز در انجام وظیفه خطیر تبیین جایگاه سرمایه گذاری مبتنی بر توان داخلی در جامعه ، بالاخص در جامعه تولید کنندگان باشیم .
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در ادامه با اشاره به وجود پتانسیل بالای شهرکها و نواحی صنعتی استان، ریشه یابی، تحقیق و پژوهش در خصوص علل رکود بعضی واحدهای تولیدی را موضوعی بسیار با اهمیت دانست و اظهار داشت: ایجاد زیرساخت‌ها و تسهیل در خدمات رسانی یکی از اهم وظایف ما بوده و صاحبان صنایع عزیزمان نباید در هیچ مرحله ای خود را تنها و بدون پشتیبان ببینند.
محبوبی تاکید کرد: ریشه یابی چالشها و تسهیل بهبود فضای کسب و کار باید سرلوحه فعالیتهای معاونین ، مدیران و کلیه همکاران دیگر قرار گیرد و در این راستا نباید از هیچ کوششی دریغ نمایند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true