×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر فوری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
سه نماینده منتخب بیمه های زندگی بیمه تعاون

نمایندگان منتخب بیمه های زندگی بیمه تعاون در فروردین ماه معرفی شدند.

به گزارش فارس آگاه به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، برترین نمایندگان و اعضای سازمان فروش بیمه های زندگی بیمه تعاون در فروردین ماه معرفی شدند.

بر این اساس، سهم استان کرمانشاه از نمایندگان برتر نیز دو نماینده بوده و نماینده سوم نیز از استان سمنان به عنوان منتخب شناخته شده است.

طاهره فرخی کاکاوندی و زینب قزوینیه دو بانویی بودند که از استان کرمانشاه موفق شدند تا عنوان اول و دوم نماینده برتر بیمه های زندگی را به خود اختصاص دهند.

همچنین لیلا صالحی هیکویی دیگر بانویی بود که در جایگاه سوم برترین نمایندگان فروش بیمه های زندگی موفق به اخذ رتبه شد؛ او از استان سمنان موفق به دریافت این رتبه شده است.

گفتنی است همواره نمایندگان فروش تأثیر به سزایی در توسعه بازار محصول و نیز فرهنگسازی بهره مندی از محصول دارد و بر طبق پژوهشی که «روسندو ربوس» و «مارتین داویلا» در سال ۲۰۱۵ انجام داده اند، مشتری گرایی فروشنده بر عملکرد نیروی فروش تأثیر مثبت و معنادر داشته و فروشنده، نقش میانجی را در دستیابی به گرایش مناسب در بازار ایفا می کند.

از دیگر سو انتخاب سه نماینده برتر فروش از بین بانوان را می توان مطابق با پژوهش مجیدی قهرودی در سال ۱۳۹۱ تحلیل کرد که طبق بررسی او، فروشندگان زن به دلیل برخورداری از هوش هیجانی، روحیه انعطاف پذیر و مسئولیت پذیری بیشتر، می توانند قدرت کنترل و مدیریت بیشتری در رفع تعارضات و ابهام نقش داشته باشند.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true